Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

My Sağlık
79,6

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor

Marka : NATURİN

DFNS Ballı Karışım Kekik ve Zencefil İçerikli Ballı Karışım (220 g)

Kullanım önerisi: İçeriğinde bulunan kekik, zencefil, karabaş, biberiye gibi tıbbi bitkilerin bitki kısımları ve onların yağları ile süzme çiçek balının karışımından oluşmaktadır.
İçeriğindeki fitokimyasal bileşenlerden dolayı, kendini seven bedeninin sağlığını önemseyen herkes için geliştirilmiş apiterapötik ballı karışım formunda bir üründür.

Güçlü bir bağışıklık sistemi ve zindeliğe yardımcı olarak kullanabileceğiniz DFNS ballı karışım metropol yaşam tarzı, stres, hava kirliliği, düzensiz beslenme ve benzeri nedenlerle vücudumuzda oluşan serbest radikallerle savaşmayı destekleyeci güçlü antioksidanlar içermektedir.

DFNS Ballı karışım, uzun yıllar süren çalışmalar sonucunda Naturin Nutraceutical laboratuvarlarında geliştirilmiş bir üründür. Antioksidan değerleri, antimiktobiyel ve antifungal etkisi Üniversite ve sanayi ortak çalışmaları kapsamında geliştirilen bir ürün olduğundan üst solunum yollarınızı desteklemek, sigara ve bunun gibi akciğerlerimize zarar veren atıklardan bedenimizi temizleyebilmek ve destekleyebilmek için kullanılabilir.

Kullanmadan önce karıştırınız. Ürün içerisinde doğal bal bulunduğu için, soğuk ortamlarda kristalleşme olabilir. Kristalleşme olduğu takdirde ılık suda bekletiniz. 1 yaşından küçük bebeklere bal yedirilmemelidir.

Bilgi: Kimyasal koruyucu, genetiği değiştirilmiş tohum, zirai ilaç, sentetik tatlandırıcı, antibiyotik, boya, renklendirici, ağır metal içermez.
Ambalaj: 210 cc Cam Kavanoz ve Kutu                       
Ürün Formu: Ballı bitkisel karışım
Tavsiye edilen satış fiyatı: 390?
İçindekiler: Süzme çiçek balı, Kekik, Zencefil, Karabaş otu, kekik yağı, biberiye yağı, zencefil yağı, karabaş otu yağı

DFNS Ballı karışım ürünü, Naturin tesislerinde üretilmektedir. Naturin üretim tesisleri, 3000 m2 kapalı alanı olan, GMP kriterlerine uygun, İyi üretim uygulamaları prensiplerine göre şartlandırılmış havalandırma sistemli, kontrollü temiz odalarda üretim gerçekleştirmektedir. Naturin, ISO 9001 Kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi ile sisteminin etkinliğini, sürekli iyileştirmeyi ve şartlara uygunluğunu sağlamaktadır. Gıda zinciri içerisindeki tüm prosesleri altyapı, personel ve ekipman gibi tüm etkileyenleriyle birlikte kontrol altında tutan önleyici bir sistemdir. Sistemin temel hedefi üretim süreci hatalarından kaynaklanabilen, tolere edilemeyecek risklerin kaynağını belirleyen, ürün kalitesini ve tüketici sağlığını güvenceye almaktır.

İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon Ve Hastalık Adı Belirterek Bitkisel Destek Ürünleri İle İlgili Tanıtım Yapılamamaktadır.

www.ekomagazam.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}